Kontakt z firmą Progress Klima

Progress Klima z Łomianek pod Warszawą

Progress Klima z Łomianek pod Warszawą to sprawdzony i zaufany dystrybutor klimatyzatorów oraz całej gamy profesjonalnych urządzeń wentylacyjnych. Zakres naszej działalności nie ogranicza się do wyłącznie do sprzedaży. Proponujemy naszym Klientom także serwis klimatyzacji oraz jej montaż.

Już dziś mogą Państwo się z nami skontaktować i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące usług lub oferowanych produktów. Prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie.

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.progressklima.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mirosław Królak "PROGRESS KLIMA", Warszawska 41 05-092 Łomianki, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem progressklima@progressklima.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Mitsubishi
Fujitsu
Daikin