Sprzedaż i serwis klimatyzacji w Łomiankach – o naszej firmie

Sprzedaż klimatyzatorów renomowanych marek to specjalność firmy Progress Klima. Stawiamy na urządzenia światowych liderów. Jesteśmy znani na rynku jako regionalny dystrybutor klimatyzatorów Fujitsu. Świadczymy też usługi jako autoryzowany dealer urządzeń klimatyzacyjnych takich marek jak: Daikin, Mitsubishi Electric, Kaisai, Gree, LG, Panasonic i wielu innych. Prowadzimy również profesjonalny serwis klimatyzacji w Łomiankach. Z naszych usług korzystają między innymi Klienci z Warszawy i okolic.

Specjalizujemy się w sprzedaży klimatyzatorów różnego typu, w tym klimatyzatorów ściennych, przypodłogowych czy podsufitowych. Uzupełnieniem dostępnego asortymentu są klimatyzatory kasetowe i kanałowe. W ostatnim czasie rozbudowaliśmy naszą ofertę sprzedażową o klimatyzatory okienne.

O naszej działalności

Jako profesjonalny dystrybutor klimatyzatorów możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w zakresie montażu i serwisu klimatyzatorów, systemów wentylacji oraz osuszaczy powietrza. Jesteśmy gotowi sprostać różnego typu wymaganiom montażowym oraz dobrać urządzenie zależnie od możliwości architektonicznych mieszkania lub biura.

Zapewniamy solidnie zrealizowane zlecenie, wykonane w jak najkrótszym czasie. Na każdym etapie realizacji zamówienia służymy Państwu radą.

Naszym Klientom zapewniamy:

  • doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego typu urządzeń,
  • sprzedaż klimatyzatorów,
  • szybki i fachowy montaż,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Mając na względzie pełną satysfakcję Klientów, zapewniamy do pięciu lat gwarancji na nasze instalacje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą z zakresu sprzedaży klimatyzatorów i systemów wentylacji oraz do wysłania zapytania ofertowego.

Mitsubishi
Fujitsu
Daikin