Klimatyzacja jako rozwiązanie dla firm

klimatyzacja w biurze

Biura, sklepy, restauracje, hotele, obiekty sportowe i wiele innych obiektów użyteczności publicznej powszechnie wykorzystują różnorodne systemy zarządzania powietrzem. Najlepsze rezultaty w tym przypadku można osiągnąć stosując odpowiednio dobraną klimatyzację, której celem jest zapewnienie komfortu przebywającym wewnątrz ludziom — bez względu na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz.

Klimatyzatory do zastosowań komercyjnych

Klimatyzatory do zastosowań komercyjnych różnią się nieco od urządzeń dedykowanych użytkownikom indywidualnym. Różnice ujawniają się przede wszystkim w wydajności systemów. Obiekty komercyjne, np. biura, restauracje czy sklepu, wymagają zastosowania efektywnych rozwiązań, wyróżniających się nie tylko zwiększoną wydajnością, ale również energooszczędnością. Istotny jest również niski poziom hałasu oraz elastyczne możliwości instalacji.

Odpowiedzią na wysokie wymagania obiektów komercyjnych są klimatyzatory Daikin, które poprawiają warunki w pomieszczeniach w sposób efektywny, a jednocześnie oszczędny i dyskretny. Zapewniana przez naszą firmę oferta klimatyzatorów Daikin jest szeroka i dostosowana do potrzeb różnych odbiorców. To nowoczesne urządzenia zapewniające niezawodne działanie oraz łatwą obsługę. W asortymencie znaleźć można modele ścienne, podłogowe, sufitowe, które zostały zaprojektowane z uwzględnieniem wysokich wymagań użytkowych, a także wizualnych.

Urządzenia wyróżniają się nie tylko wysoką sprawnością, ale również walorami wizualnymi, dlatego będą harmonizować się z każdym wystrojem wnętrza, dostosowując się do pomieszczeń o różnych kształtach i wymiarach. Zapewniają oczekiwaną wydajność zarówno w pojedynczych pomieszczeniach, jak i wielkopowierzchniowych powierzchniach handlowych czy open-space.

Wśród klimatyzatorów Daikin przeznaczonych do zastosowań komercyjnych zapewniamy:

  • jednostki ścienne,
  • jednostki międzystropowe,
  • jednostki podstropowe,
  • jednostki międzystropowe kasetonowe,
  • jednostki dachowe.

Szeroki wybór jednostek klimatyzacji pozwala na wybór rozwiązania, które będzie najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb danego obiektu komercyjnego. W każdym przypadku jednak można spodziewać się wysokiej wydajności, oszczędnej eksploatacji oraz długotrwałej niezawodności.

Mitsubishi
Fujitsu
Daikin